O mnie


Nazywam się Agnieszka Gasparska, jestem żoną, potrójną mamą, a przede wszystkim poszukującą radości i szczęścia kobietą.


Od kilku lat próbuję odnaleźć drogę do spełnienia i realizacji marzeń. Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam czytać. Czytanie było to dla mnie naturalną czynnością jak oddychanie, spanie czy jedzenie. Przez wszystkie lata szkolne, gdzie tylko się dało występowałam na scenie. Marzyłam, aby zostać aktorką. Kiedy nie dostałam się do Szkoły Teatralnej odłożyłam swoje marzenia na później.


Macierzyństwo wyzwoliło we mnie chęć zmian i zrobienia czegoś dla siebie. Zaczęło się od nagrywania wierszy dla Michałka (bo ileż razy można czytać w kółko „Lokomotywę” czy „Hipopotama”?;)) i poszukiwanie spełnienia przed mikrofonem. Byłam na kilku kursach lektorskich w profesjonalnych studiach nagraniowych i dobrze tam się czułam, do tej pasji na pewno jeszcze powrócę. Kiedy urodziła się Natalka, musiałam sprostać innym dziecięcym zainteresowaniom– malowanie wszędzie i wszystkim. I tak moje dzieci stały się inspiratorami do powstania książki dźwiękowej do rysowania. Chciałam, aby zabawka, którą stworzę aktywizowała wiele zmysłów, aby dziecko mogło w twórczy sposób tworzyć swoją niepowtarzalną książkę.Jestem otwarta na współpracę i wszelkie propozycje związane z nagraniem reklamy, opowiadania, wiersza, informacji, wiadomości, e-booka czy innego tekstu, dedykacji z okazji ważnego wydarzenia w życiu, np. zdany egzamin.


Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami i newsami zapraszam do polubienia mojego funpage'a.